Astroloji

Günlük Burç Yorumları: 2 Mayıs 2022 Pazartesi Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları

“Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 2 Mayıs’ta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? Uzman Astrolog Aygül Aydın, 2 Mayıs günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 2 Mayıs Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. İşte, 2 Mayıs 2022 Pazartesi günlük burç yorumları…”

Bayram gibi yeni bir döneme hazır mısınız?

Bugün Ramazan Bayramı’nın 1.günü ve aynı zamanda yeni bir dönemin kapılarının aralandığı harika bir zaman. Sevdiklerinizi arayarak ve değer vererek onlarla güzel zamanlar geçirmek çok güzel olacaktır. Gün boyunca Ay, Boğa burcunda ilerliyor ve saat 13.47’de İkizler burcuna geçiyor. Aile içinde öğleden sonra görüşmelerde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Ayrıca çok abartılı şekerli gıdalar tüketmemeye özen göstermelisiniz.Bu durum sizde duygu durum bozukluğu yaratabilir.

Bugün Venüs, Koç burcuna geçiyor. Düşünmeden hareket etmek sizi bencil bir konuma sokabilir ve insanlar tarafından yanlış tanınabilirsin. Duygularında kontrollü olmalısınız ve hiçbir şeyi hızlıca tüketmemelisiniz. Hızlı bir tüketim sonrasında bazı şeylerden hızlıca soğumaya sizleri götürebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu