Uncategorized

Medyum Valdes ile büyü gerçekten çözüm mü?

Medyum Valdes hocamıza ulaştık ve kendisine sizlerin de merak ettiği birkaç soruyu sorduk. Bu röportajımızı beğendiyseniz ve bunun gibi size açık getirecek röportajlar istiyorsanız lütfen yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Öncelikle soralım Medyum Valdes kimdir?

Medyum Valdes, 1977 İstanbul Fatih doğumluyum. Ermeni bir babanın ve Türk bir annenin evladıyım. Babam 1963 yılında Ermenistan’dan iltica olanlar ile birlikte İstanbul Fatih’e geliyor. Burada annemle tanışıp evleniyorlar, ben doğduktan kısa bir süre sonrada vefat ediyor kendileri. Bu sebeple babamı hiç tanımadım.

Nerelerde Eğitim Aldınız?

Birçok ermeni kilisesinde görev yaptım buralarda eğitimlerde aldım hocalarımızdan. Ancak ilk eğitimimi İstanbul Fatih’te bir ermeni kilisesinde aldım ve yaklaşık 12 senede orada öğrenci oldum. Şimdide o kilisede Papaz olarak aktif görev yapmaktayım.

Peki hocam büyü gerçekten çözüm mü?

Büyü benim ve bir çok saygı değer meslektaşımın aslında hala üzerinde eğitimler aldığı, araştırmalar yaptığı gizemli bir konu. Tabi ki şuan da artık uzman olduğum ve bana danışan insanlara yardım etmek amacıyla yaptığım büyüler var, bunlar artık araştırma konusu değil.

Valdes Hocam hangi büyüler uzmanlık alanınıza girmekte?

Büyülerin şahı diyebileceğimiz ve en kuvvetlilerinden Papaz büyüsü en uzman olduğum büyüdür. Çiftlerin bir araya getirilmesinde, soğutmada ve ayırmada, evlilik gibi çeşitli amaçlarla da kullanmaktayım. Bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, soğutma büyüsü, ayırma büyüsü, evlilik büyüsü gibi de uzmanlığımın yoğun olduğu büyüler mevcut, bunları şuanda danışanlarıma yardımcı olmak amacıyla kullanmaktayım.

Kesin netice veriyor mu büyüleriniz?

Bu büyüler bizim test ettiğimiz büyüler değil artık, dile kolay 25 yılda yüzlercesine çare olmak için defalarca yaptığımız işlemler. 25 yılın ardından da yaptığımız işlemler kesin sonuç veriyor. Çok nadir olsa da işlemlerimiz zayıf kaldığı durumlar olabiliyor, biz mağduriyet yaratmamak adına işlemleri tekrarlıyoruz. Tabi bu dediğim belki bin kişide birdir.

Bize vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederiz, Valdes hocam. İhtiyaç duyanlar için faydalı bir yazı olacağına inanıyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu